Vista restaurants

lobby bar & buena vista

Otevírací doba

 

Lobby bar 007

Po – Pá

11:00 – 14:00 

17:00-22:00

víkendy a svátky

17:00-22:00

Buena Vista

Zavřena

pouze pro soukromé oslavy a speciální akce

Kontakt:

BEST WESTERN Hotel VISTA,
Kpt. Vajdy 3046/2,
Ostrava – Zábřeh, 700 30

Jídelní lístek

Nápojový lístek

Služby

Recepce:  +420 597 221 111

Ubytování

BEST WESTERN Hotel Vista Ostrava nabízí širokou škálu služeb pro firemní a konferenční klientelu. Moderně zařízené hotelové pokoje, gurmánský RESTAURANT BUENA VISTA, nové konferenční sály a profesionální a osobní přístup k hostům, zpříjemní Váš pobyt  v Ostravě. Po náročném dni můžete relaxovat v hotelovém fitness centru.

Umístění hotelu v bezprostřední blízkosti ČEZ Arény, oddechové zóny „Bělský lesopark“ a aquaparku Ostrava-Jih zaručuje hostům dostatek sportovního i společenského vyžití při krátkodobých i dlouhodobých pobytech.

Denní menu

Pronájem sálů

Zajistíme Vám kompletní servis

 

Audiovizuální a technické vybavení
Komplexní gastronomické služby
Kulturní a hudební program
Dekoraci a výzdobu
Tiskové materiály
Business room
Překladatelské a tlumočnické služby
Hlídané parkoviště
Cateringové služby
Teambuildingové programy

O nás

Ať už se jedná o všední den nebo slavnostnější příležitost u nás bude o Vás pečováno vždy s důrazem na Vaše pohodlí. V doprovodu skvělých steaků a výborné světové kuchyně zajímavých chutí je gastronomický zážitek zaručen…

Náš stylový boutique bar je místo, kde se stejně tak dobře relaxuje u knihy, jako jí dobrý pokrm nebo se pije tradiční či netradiční nápoj.

Jedinečná restaurace Buena Vista je pro Vás otevřena během speciálních akcí. Ochutnejte atmosféru 30. let minulého století.

Pan Šékuchař Pavel Maceček spolu s celým týmem Vista Restaurants se na Vás budou těšit!

Kde nás najdete

Okolí restaurace

 

1 km ČEZ Aréna / 200 m Bělský lesopark / 1 km Aquapark Ostrava-Jih
11 km Zoo / 16 km Letiště Leoše Janáčka / 6,9 km nádraží Ostrava-Svinov / 1 km nákupní centrum Avion Shopping Park

Located in Ostrava,Moravskoslezský kraj, the Best Western Hotel Vista is sure to provide a peaceful and comforting home away from home for any traveler. Each Best Western hotel provides free internet access, giving guests the opportunity to check emails and surf the web, all from the comforts of their room or the business center. With cleanliness and value being our top priority, we ensure a restful and productive stay. On top of that, our superior customer service will ensure that we meet all your needs and go beyond your expectations.